Q16 ARC WELDING – Gazaltı Kaynak Spreyi

Silikon yağı içermez. Dayanıklı bir film tabakası oluşturarak tekrar spreyleme süresini uzatır.

Gazaltı Kaynak Spreyi, yanıcı değildir, özel formülü sayesinde kaliteli kaynak yapılmasını sağlar. Kaynak sırasında oluşan cürufun torç ucuna yapışmasını engeller. Kaynak yapılan bölgede boya öncesi herhangi bir işlem gerektirmez. Gazaltı kaynak makinelerinde tel yolunun yağlanmasında ve torç ucuna çapak yapışmasına engellemede kullanılır. Kaynak işlemi sırasında oluşan çapakların nozula ve kaynak yapılan bölgeye yapışmasını engeller.

Açıklama

Silikonsuz gazalatı kaynak spreyi silikon içermediğinden kaynak yapılan bölgede boyama öncesi herhangi bir işlem gerektirmez. Gazaltı kaynak makinelerinde tel yolunun yağlanmasında ve torç ucuna çapak yapışmasını engellemede kullanılır. Kaynak işlemi sırasında oluşan çapakların nozula ve kaynak yapılan bölgeye yapışmasını engeller.

Kullanmadan önce tüpü kuvvetlice çalkayıp,
15-20 cm mesafeden yüzeye sıkınız.

Uygun havalandırma koşullarını sağlayınız. Spreyi uzun süre teneffüs etmekten, göz ve cilt ile temasından kaçınınız. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız, sorun devam ederse doktora başvurunuz. Kutu basınçlıdır, delmeyiniz. 50 °C üstünde bulundurmayınız, güneş ışığında bırakmayınız, kutu boşalsa dahi ateşe atmayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayınız.