Q16 LIQUID GREASE – Sıvı Gres Sprey

Sıvı Gres Sprey, hareketli ve oynar tüm parçalarda üstün yağlama ve koruma sağlar. Ağır iş makineleri ve forkliftlerde, zincir ve dişli sistemlerinde oynar parçaların uzun süreli yağlanmasını sağlar. Sıvı Gres Sprey, mükemmel yağlayıcı ve korozyon önleyici yapışkan özellikli sprey gres; dişliler, zincir ve her türlü mekanik sistemde kullanılır. Suyu iter, aşınmayı azaltır, yağlanan parçaların ömrünü uzatır. Kızak yağı kullanılan tüm uygulamalara göre kullanım kolaylığı sağlar.

Kapı menteşe ve pimleri, dişliler, raylar, darbe ve sallantıya maruz kalan tüm parçaların yağlanmasında güvenle kullanılır. Rulman ve zincirlerde, ağır yük altında yüksek sıcaklığa dayanıklı olarak çalışması için özel formüle edilmiştir. Su ile birleşmez ve ortamda suyu iter. Derin nufuz edebilme ve tutunabilme özelliği sayesinde en küçük alanlara dahi sızarak çok uzun süre özelliğini korur. Civatalar için mükemmel bir dolgu malzemesidir. Forklift, caraskal, çelik halatlar, konveyörler, ağır iş makineleri gibi gibi bir çok yerde kullanıma uygundur.

Açıklama

Sıvı Gres Sprey;

 • Dişliler ve Zincirler
  Dişli ve zincirlerin, kaymalı veya sabit yatakların yağlanmasında güvenle kullanılır.
 • Tekstil Makineleri
  Tekstil sanayinde dokuma, örme ve iplik büküm makinelerinin hareketli aksamlarının yağlanmasında güvenle kullanılır.
 • Forklift & Caraskal
  Forklift, caraskal ve asansörlerin zincirlerinde, kaymalı yataklarında, çelik halatlarında v.b diğer noktalarının yağlanmasında güvenle kullanılır.
 • Açık Dişli Sistemler
  Açık dişli sistemlerin ve hareketli aksamların yağlanmasında pratiktir, güvenle kullanılır.
 • Zor Şartlarda
  Yağlama özelliği azalan ortamlarda çalışan makinelerde pratik olarak kullanılır. ( -10 ile +120 derece aralığında )
 • Tüm Hareketli Parçalarda
  Menteşeler, pimler, kayar raylar, darbe ve talaşlı imalat tezgâhlarının ayna, mengene, kovan, burç, mil, dişli, sallantıya maruz kalan tüm parçaların yağlanmasında güvenle kullanılır.

Kullanmadan önce tüpü kuvvetlice çalkayıp,
15-20 cm mesafeden yüzeye sıkınız.

Uygun havalandırma koşullarını sağlayınız. Spreyi uzun süre teneffüs etmekten, göz ve cilt ile temasından kaçınınız. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız, sorun devam ederse doktora başvurunuz. Kutu basınçlıdır, delmeyiniz. 50 °C üstünde bulundurmayınız, güneş ışığında bırakmayınız, kutu boşalsa dahi ateşe atmayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayınız.