Q16 STAIN REMOVER – Leke Sökücü Sprey

Leke Sökücü Sprey, kumaş üzerinden yağ lekelerini çıkarır. İz ve hare bırakmaz. İnsan sağlığına ve çevreye uyumludur.

Giysiler, döşemelik kumaşlar, araba döşemeleri, halı, masa örtüsü gibi birçok tekstil ve konfeksyion ürünlerinde oluşan yağ lekelerini hare bırakmadan temizler. Tekstil fabrikalarında, otellerde ve restaurantlarda, işlem ve kullanım sırasında oluşan lekelerin temizliğinde kullanılır. Kumaş üzerinden yağ alıcı solventlerle temizlik yapıldıktan sonra oluşan harelerin yok edilmesinde de kullanılır.

Açıklama

Leke Sökücü Sprey, makine yağı, gres, katran ve çeşitli yiyecek lekelerini kuru olarak çıkarır, iz ve hare bırakmaz. Pamuklu, yünlü, fitilli kadife, orlon, naylon, diğer sentetik kumaşlar, mefruşat, halı, perde, koltuk ve duvar kağıdı gibi çeşitli ürünlerde güvenle kullanılır. Kumaş üzerinden yağ alıcı solventlerle temizlik yapıldıktan sonra oluşan harelerin temizliğinde kullanılır. Vernikli ve laklı yüzeyler ile plastik ve deriler üzerinde kullanmayınız.

Kullanmadan önce tüpü kuvvetlice çalkayıp,
15-20 cm mesafeden yüzeye sıkınız.

Uygun havalandırma koşullarını sağlayınız. Spreyi uzun süre teneffüs etmekten, göz ve cilt ile temasından kaçınınız. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız, sorun devam ederse doktora başvurunuz. Kutu basınçlıdır, delmeyiniz. 50 °C üstünde bulundurmayınız, güneş ışığında bırakmayınız, kutu boşalsa dahi ateşe atmayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayınız.